Консультаційна лінія з безпеки дітей в інтернеті

Дата: 25.09.2020 15:38

З 15 вересня в Україні розпочала діяльність урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в інтернеті.

Лінія створена з метою підвищення рівня обізнаності дітей, батьків та осіб, які їх замінюють, з питань попередження та реагування на ризики, з якими діти можуть зіткнутися в інтернеті.

Діти, які зазнали сексуального насильства в інтернеті, травмовані ще сильніше, ніж ті, які зазнали фізичного насильства, адже особливість вчинення сексуального насильства над дітьми онлайн полягає в тому, що матеріали (фото, відео) залишаються в інтернеті та транслюються по всьому світу (навіть після того, як дитина врятована).

Зателефонувати на консультаційну лінію можна

за номером 1545 (далі обрати 3).