Вітання голови Самарівської сільської ради Миколи Маргеса з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва
Дата: 08.11.2020 10:39
Кількість переглядів: 723
Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!
Це свято талановитих людей, які були і є носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, підживлювали і зміцнювали душу українського народу.
Бажаю Вам міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. З святом!
З повагою голова Самарівської сільської ради Микола Маргес