Вітання голови Самарівської сільської ради Миколи Маргеса з Престольним святом жителів села Залухів

Дата: 20.11.2020 12:39

21 листопада православна церква вшановує архістратига Михаїла. Християни вважають його одним із семи архінгелів (старших ангелів), архістратигом небесного воїнства, покровителем людського роду. Жителі села Залухів  в цей день святкують і храмове свято.

Щиро вітаю усіх  жителів села Залухів, навколишній сіл із храмовим святом – Днем Архістратига Михаїла!

Від щирого серця та усієї душі зичу Вам здоров’я, щастя, добра, достатку у Ваших родинах! Сили і наснаги в усіх справах та починаннях! Хай Архістратиг Михаїл надає сили і наснаги в усіх ваших справах та починаннях.

З повагою голова Самарівської сільської ради Микола Маргес