Конкурс колективів екологічної просвіти (агітбригад) серед закладів загальної середньої освіти

Дата: 04.03.2021 07:36
Кількість переглядів: 1986

Відповідно до  розпорядження голови Самарівської сільської ради №10 від 15 лютого 2021 року «Про проведення конкурсу колективів екологічної просвіти (агітбригад) серед закладів освіти Самарівської територіальної громади», з метою активізації екологічного руху, пошуку та розвитку талантів було проведено конкурс колективів екологічної просвіти (агітбригад) серед закладів освіти Самарівської територіальної громади в онлайн форматі.

В конкурсі взяли участь усі заклади загальної середньої освіти громади і представили відеоролики, які продемонстрували презентацію екологопросвітницької та природоохоронної діяльності колективу й відеозаписи конкурсного виступу, в яких була розкрита тема заходу «Атака вірусів. Врятуй планету».

Журі  визнало переможцем конкурсу колективів екологічної просвіти (агітбригад) серед закладів загальної середньої освіти Самарівської територіальної громади і нагородити грамотою агітбригаду “Імунітет” навчально - виховного комплексу “загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - дитячий садок” с. Самари – Оріхові.

ІІ місце зайняла  агітбригада “Титанік” ОЗЗСО «Самарівський ліцей імені Петра Штика»  й  ІІІ місце — агітбригада «Еколайф» ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Межисить та агітбригада “Еко” НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня – дитячий садок» с. Язавні.

Агітбригада “Імунітет” навчально - виховного комплексу “загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - дитячий садок” с. Самари – Оріхові буде брати  участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (агітбригад) «Земля – наш спільний дім». Побажаємо їм успіху!