Онлайн - семінар вчителів предметів суспільно-природничого та гуманітарного циклів

Дата: 11.04.2021 16:14

В онлайн форматі нещодавно пройшов  спільний семінар вчителів предметів суспільно-природничого та гуманітарного циклів, на якому обговорили актуальну тему для всіх педагогів  «Інтегроване навчання як засіб формування соціально значущих компетентностей учасників освітнього процесу».

Про основи медіаграмотності як  невід’ємної складової компетенцій педагога у процесі забезпечення міжпредметних зв’язків говорили вчителі ОЗЗСО «Самарівський   ліцей імені П. Штика»  Супрунюк З.В. та   Штик О.В.

Питання «Написання есе – засіб формування мовленнєвих компетентностей учнів на уроках гуманітарного, суспільно-природничого циклу» розкрила  учитель - методист    української мови та літератури      НВК«ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с.Самари - Оріхові  Октисюк Тетяна Іванівна.

Під час обміну досвідом роботи педагоги показали як на практиці застосовують  інтегроване навчання. Вчитель    географії, природознавства та  економіки ЗОШ І-ІІІ ступеня  с. Межисить Касянчук В.С. розповів як він використовує елементи інтеграції під час вивчення природничих дисциплін.

Досвідом з проведення бінарних уроків    поділилась          Оніщук Л. В., учитель хімії      НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с.Самари-Оріхові.

Про  значення історичного аспекту в процесі вивчення української літератури говорила   Петручик В. Ф., вчитель  української мови та літератури ОЗЗСО «Самарівський  ліцей імені П. Штика», а про  розвиток природничих компетентностей на уроках історії, зарубіжної літератури -           Орищук Н. О., учитель зарубіжної    літератури та російської мови         НВК«ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»   с.Самари-Оріхові.

Підсумки онлайн-семінару підвела заступник сільського голови Галина Хомук, наголосивши на актуальності обговорюваного питання.