Онлайн - семінар педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

Дата: 11.04.2021 17:07

Фото без опису     8 квітня пройшов онлайн - семінар педагогічних працівників закладів дошкільної освіти на тему "Дружба - найцінніший скарб на світі", на якому презентували свою роботу вихователі дитячого садка НВК с. Залухів. В ході семінару було обговорено форми і методи роботи по формуванню у дітей доброзичливого ставлення до оточуючих, обговорили заняття «У дружбі зростаєм у рідному краї», яке провела Панасюк Раїса  Степанівна, вихователь ЗДО с. Залухів і перед семінаром всі учасники у вайбер-групі переглянули запис цього заняття.

Тренінг для вихователів «Справжнє щастя той лиш знає, хто хороших друзів має» провела вихователь НВК

с . Залухів Ковч Лідія Василівна.

Керівник методичного об'єднання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Штик Людмила Іванівна познайомила колег з новинками періодичних фахових видань та семінарів і вебінарів, у яких вона брала участь. Підсумки семінару підвела заступник сільського голови Самарівської територіальної громади Галина Хомук.