Атестація педагогічних працівників

Дата: 11.04.2021 18:03

9 квітня 2021  року пройшло засідання атестаційної комісії  ІІ рівня  Самарівської сільської ради. На засіданні були атестовані 4 керівників закладів загальної середньої освіти (директори і заступники директорів) і 1 бібліотекар, які за рішенням комісії  відповідають займаній посаді. Один вчитель відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»  і один відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному званню «старший вчитель». П’ятьом  вчителям, які відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»,  присвоєно звання «старший вчитель».   Дев’ятьом вчителям присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Одному вихователю присвоєно педагогічне звання «старший вихователь». Всього на комісії проатестовано 22 педагогічних працівники і розглянуто одну апеляційну заяву.