Самарівська територіальна громада- учасник проєкту "Будуємо гендерно чутливе освітнє середовище в громадах Волинської області»

Дата: 11.04.2021 19:11

Інформаційна довідка про проєкт «Будуємо гендерно чутливе освітнє середовище в громадах Волинської області», який реалізується громадською організацією «Ґендерний креативний простір» за підтримки Уряду Канади в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт

Організатор проєкту

ГО «Ґендерний креативний простір»

Телефон: +380-66-046-28-39

Ел. пошта: gkp.go2020@gmail.com

Facebook сторінка:

Місце реалізації

Громади Волинької області: Городищенська ОТГ (Луцький район); Павлівська ОТГ (Володимир-Волинський район); Самарівська ОТГ (Ковельський район); Сошичненська ОТГ (Камінь-Каширський район)

Термін реалізації

6 місяців ( з 1 квітня до 1 жовтня 2021 р.)

Мета проєкту

впровадження у громадах Волинської області гендерно чутливого, доступного, інклюзивного, безпечного освітнього середовища та освітніх послуг у відповідності до «Партнерства Біарріц» за гендерну рівність

Завдання проєкту

1. Ідентифікувати гендерні проблеми, бар’єри доступу до послуг, гендерні розриви в громадах через проведення дослідження.
  2. Залучити надавачів/-ок та споживачів/-ок освітніх послуг в громадах до аналізу гендерної чутливості освітнього середовища.
  3. Здійснити гендерний мейнстримінг в освітній політиці громад через проведення гендерних аудитів закладів освіти.
  4. Реалізувати адвокаційні інтервенції в громадах.
  5. Створити та поширити Дорожню карту.

Основні результати, очікувані від реалізації проєкту*

1. Дослідження щодо гендерної чутливості, доступності, інклюзивності, безпечності освітнього середовища та надання освітніх послуг у 8 освітніх закладах 4 громад Волинської області
  2. 8 гендерних паспортів освітніх закладів: 4 у закладах дошкільної освіти та 4 у закладах загальної середньої освіти громад, за результатами гендерних аудитів.
  3. 4 Дорожні карти удосконалення освітнього середовища в громадах розроблені спільно з надавачів/-ок та споживачів/-ок освітніх послуг
  4. Онлайн та офлайн майстер-класи з гендерного аудиту освітнього середовища у відповідності до «Партнерства Біарріц» за гендерну рівність регіональний підсумковий семінар за результатами Проєкту у м. Луцьку.

*Примітка.

1. 8 Досліджень:
  • 4 ЗЗСО: онлайн-опитування: школярів/школярок, вчителів/вчительок, батьків; офлайн-опитування керівництва.
  • 4 ЗДО: онлайн-опитування вихователів, батьків; офлайн-опитування керівництва).
  1. 8 Гендерних аудитів (8 рекомендацій-консультацій, 8 інструктажів-виїздів, 8 аналізів за результатами з висновками та рекомендаціями).
  2. 8 гендерних паспортів (8 фактажних документів).Фото без опису