Онлайн - семінар з питань виховної роботи

Дата: 16.04.2021 07:53

Фото без опису   15 квітня було проведено онлайн-семінар з питань виховної роботи на тему “Формування національних цінностей в учнів засобами народознавства”. Цього разу педпрацівники здійснили віртуальну подорож до навчально — виховного комплексу “загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня- дитячий садок” с. Залухів і заочно побували в багатьох мальовничих куточках цього чудового села. Заступник директора з виховної роботи НВК с. Залухів Мельник Леонід Пилипович розповів про роботу, яка проводиться в школі з народознавства і презентував своє село.

Про використання елементів народознавства розповідали і ділилися досвідом роботи заступники директорів з виховної роботи Ковальчук Ольга Миколаївна (ОЗЗСО “Самарівський ліцей імені Петра Штика”), Приймачук Поліна Олексіївна (ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Межисить) та Шинкарук Лілія Вікторівна (НВК “ЗОШ І-ІІІ ступеня- дитячий садок” с. Самари-Оріхові.

Майстер-клас з виготовлення оберегу “Лялька — травниця” провели педагог -організатор Дукач Іванна Михайлівна і бібліотекар Петракова Ольга Євгенівна НВК с. Залухів. У всіх учасників семінару вийшли чудові ляльки — травниці.

Підсумки семінару підвела заступник сільського голови Галина Хомук.Фото без описуФото без опису