Вітання голови Самарівської територіальної громади з Святом останнього двоника

Дата: 30.05.2021 10:55

Шановні школярі, вчителі, випускники  та батьки Самарівської територіальної громади!

Вітаю вас зі святом останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а у випускників сьогодні - особливо радісний і пам’ятний день, адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя.

Щиро бажаю вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів.

Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енерг

Сердечно дякую вчителям за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!
   Всім школярам бажаю гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

Зичу усім добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і миру у вашому домі.

З повагою   голова  Самарівської  територіальної громади    Микола Маргес