Участь у Всеукраїнських спортивних змаганнях “Краще спортивне село України”

Дата: 31.05.2021 14:04
Кількість переглядів: 2076

26-29 травня 2021 року в м. Святогірськ Донецької області проходили Всеукраїнські спортивні змагання “Краще спортивне село України”, на яких Волинську область представляли спортсмени Самарівської територіальної громади. Змагання проходили з таких видів спорту: футзал,  гирьовий спорт, теніс настільний (чоловіки й жінки), шахи (чоловіки), шашки (жінки), дартс.

Октисюк Сергій у змаганнях з гирьового спорту підняв  гирю 200 раз і здобув ІІІ призове місце.          Футболісти Самарівської громади посіли 4 місце, з настільного тенісу – 5 місця (командне).

Команда Самарівської громади нагороджена Подякою за розвиток фізичної культури і спорту серед сільського населення України та як фіналіст Всеукраїнських спортивних змагань “Краще спортивне село України -2021” А ще отримали великий заряд енергії  від  змагань і позитивних емоцій.