Вітання голови Самарівської сільської ради з Днем Державного Прапора та 30-ю річницею Незалежності України

Дата: 23.08.2021 06:39

Шановні жителі Самарівської громади!

Вітаю Вас з Днем Державного Прапора та 30-ю річницею Незалежності України!

Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

День Незалежності України – особливе свято для кожного з нас. Воно уособлює в собі не просто день народження держави, а й пам’ять про наших предків, завдяки яким ми господарі на  своїй  рідній українській землі. Роки незалежності нашої країни стали для всіх нас випробуванням на зрілість, толерантність та патріотизм.

З нагоди свят щиро бажаю вам стабільності, миру та успіхів. Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави. Бажаю усім міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів та   наснаги   на довгі і щедрі літа. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

З повагою голова  Самарівської сільскої ради Микола Маргес