Вітання сільського голови Миколи Маргеса з престольним святом жителів села Самари

Дата: 09.11.2021 14:13

Усіх жителів та гостей села Самари, парафіян і прихожан церкви святої Великомучениці Параскеви вітаю з Храмовим престольним празником та Днем села, яке ми відзначаємо 10 листопада!

В Україні святу великомученицю Параскеву-П’ятницю шанують із часів Київської Русі. Християни звертаються до неї як до цілительки у найтяжчих душевних і тілесних хворобах, а також покровительки сімейного благополуччя.  Нехай це величне свято наповнить Ваші серця світлими почуттями віри, надії і любові.

Бажаю, щоб Бог усіх вас тримав в Своїй опіці. Нехай цей урочистий празник принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх Вас на добрі справи на благо та добробут наших родин, рідного села та усієї України!

З повагою голова Самарівської сільської ради Микола Маргес