Вітання голови Самарівської сільської ради з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Дата: 23.08.2022 07:36

Шановні жителі Самарівської громади!

23 серпня в Україні святкують День Державного Прапора. Державний Прапор як символ нашої країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Цьогоріч, напередодні Дня Незалежності, особливо гордо та урочисто розгортаємо стяг нашої країни. Жовто-синій прапор - символ з неймовірною історичною вагою та потенціалом міцності й сили духу, які є лише в українців!

24 серпня Україна відзначає найбільше державне свято – День Незалежності. Воно встановлене на честь виняткової історичної події – ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР Акта проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітні прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю.

Бажаю всім бути сильними, твердо вірити в перемогу, жити майбутнім. Бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім й нашим воїнам, і все буде Україна!

З повагою голова  Самарівської сільскої ради Микола Маргес