ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ МАРГЕСА З ДНЕМ ЗНАНЬ

Дата: 31.08.2022 08:16

Дорогі діти, вчителі, батьки!

Щорічно 1 вересня відзначають День знань. Зазвичай навчальний рік відкривають святковою лінійкою, на якій линуть вітальні слова і шкільний дзвінок повідомляє про початок освітнього процесу.

На жаль, в 2022 році це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни діти повинні продовжувати навчання, хоча й дистанційно, і святкування Дня знань так само актуальне.

Дорогі школярі! Памятайте, що ваш основний внесок у Перемогу- відповідальне ставлення до навчання. Нехай кожен день навчання буде плідним, насиченим, цікавим і важливим.

Вчителям бажаємо величезного запасу моральних і фізичних сил, терпіння, наснаги, впевненості, стійкості і доброти! Нехай кожен педагогічний колектив сповна відчує результати своєї праці, а батьки — радість і гордість за своїх дітей.

Зі святом Вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

Голова Самарівської сільської ради Микола Маргес