Вітання сільського голови Миколи Маргеса з Днем захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2022 07:12

Дорогі захисники і захисниці України!   Жителі Самарівської громади!

Щиро вітаємо всіх із Днем захисників і захисниць України - зі святом мужності, честі, доблесті, незламності національного духу!

14 жовтня відзначається і 80-річчя створення Української Повстанської Армії, день Українського козацтва і день святої Покрови Пресвятої Богородиці - ще з козацьких часів був святковим днем захисників Вітчизни та символізує багаті й славні традиції українського народу, упродовж століть тісно пов’язується із ідеями захисту від ворогів.

Волелюбні козаки зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, а тепер уже покоління наших сучасників змушено зі зброєю в руках захищати честь рідної землі, свободу та незалежність Батьківщини.

Найщиріші вітання усім воїнам, які мужньо захищали і захищають суверенітет, територіальну цілісність нашої держави. Нехай Свята Богородиця оберігає наших захисників та весь народ від загарбників, а всі молитви наближають нас до Перемоги!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою Микола МАРГЕС, голова Самарівської ТГ