Звернення начальника Ковельської районної військової адміністрації ОЛЬГИ ЧЕРЕН

Дата: 23.10.2022 12:58

Вчора, 22 жовтня 2022 року, внаслідок ракетного удару, завданого російськими загарбниками по об’єкту енергопостачання в районі, значна частина населених пунктів залишилась без електропостачання.
Щиро дякую за професійні дії та хоробрість особовому складу Ковельського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області, які оперативно приступили до ліквідації наслідків аварії і в найкоротші терміни локалізували наслідки ракетного удару, а також нашим правоохоронцям - співробітникам Національної поліції, прокуратури, СБУ.
Слова щирої вдячності працівникам ПрАТ «Волиньобленерго», які цілодобово, невтомно і самовіддано працювали для того, щоб на сьогодні відновити енергопостачання в м. Ковелі та більшості населених пунктів району. Роботи тривають в посиленому режимі.
Прошу усіх жителів краю зберігати спокій, економно використовувати електроенергію, дотримуватись правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога».

З повагою,
Ольга Черен, начальник Ковельської районної військової адміністрації