Онлайн - семінар вчителів початкових класів

Дата: 28.12.2022 06:51

«Дистанційне навчання у початковій школі» - таку тему опрацювали учасники онлайн - семінару,  вчителі початкових класів Самарівської територіальної громади, який  відбувся 26 грудня 2022 р.

Під час педагогічних гостин, які пройшли на платформі Google Meet було розглянуто питання: «Форми та методи подання освітнього матеріалу в умовах дистанційного навчання», «Інструменти для зворотного зв’язку під час дистанційного навчання» і «Домашні завдання та уроки онлайн – нові цифрові інструменти для ефективного управління навчанням». Своїм досвідом роботи з даних питань поділилися: Сидорук Любов Петрівна, Кацевич Галина Василівна, Оніщук Ольга Петрівна, Октисюк Валентина Василівна та Орищук Олена Миколаївна. Учасники засідання не тільки опановували теоретичний матеріал, а й попрацювали в групах з використанням дошки для конференцій Jamboard. Активними у груповій роботі були вчительки Самари-Оріхівського ліцею.

Поєднання теоретичного матеріалу із практичним застосуванням – ефективний вид роботи методичного об’єднання, такий підсумок засідання зробила голова МО Сидорук Л.П.

Керівник МО вчителів початкових класів Любов Сидорук