Онлайн - семінар педпрацівників закладів дошкільної освіти

Дата: 04.01.2023 07:16

Про використання інноваційних технологій під час дистанційного навчання дітей дошкільного віку говорили на онлайн — семінарі педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Самарівської ТГ, який відбувся 30.12.2022р.

Семінар пройшов на платформі Google Meet . Було розглянуто такі питання: «Дистанційне навчання дошкільників», «Актуальність використання інноваційних технологій під час дистанційного навчання», «Опанування сучасними онлайн-інструментами для дистанційного навчання» та проведено практикум «Під час дистанційного навчання працюю так…».

Досвідом роботи щодо організації дистанційного навчання поділились Штик Л.І., Левонюк Ю.А., Панасюк Р.С., Сидорук В.С., Трофімук С.М., Макарук Н.А.

Учасники засідання опанували теоретичний матеріал для подальшого продовження роботи з дітьми дошкільного віку під час дистанційного навчання.

Керівник МО педагогічних працівників ЗДО Самарівської ТГ Людмила ШтикФото без опису