ОНЛАЙН-СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ ТА ІНФОРМАТИКИ

Дата: 20.01.2023 12:49

«Практичний інтенсив формування ключових компетентностей учасників освітнього процесу» - відповідну тематику обговорювали під час проведення онлайн - семінару вчителі фізико-математичного циклу та інформатики Самарівської територіальної громади.

Учасники відеозустрічі Google Meet розглянули питання:

1. НУШ очима дітей.

НУШ як книга сучасного шкільного життя. Математична освітня галузь.

2. Практична спрямованість на уроках інформатики. Використання програмного забезпечення на онлайн - уроках.

3. Формування ключових компетентностей учнів шляхом використання практично орієнтованих завдань на уроках фізики.

4. Роль учителя у формуванні безпечного освітнього середовища. Психологічні особливості підлітків. Як налагодити комунікацію?

Досвідом роботи щодо впровадження практичних методів у процесі дистанційного навчання ділилися: Солдатенко Наталія Герасимівна, Левонюк Наталія Михайлівна, Шинкарук Мар’яна Миколаївна, Середюк Василь Володимирович, Левонюк Оксана Василівна.

Учасники засідання висвітлили об’єднання змістових ліній задля підвищення якості й ефективності освітнього процесу, а саме: організаційна робота в НУШ, викладання предметів у сучасних умовах за допомогою наявних ресурсів та інструментів, забезпечення комунікаційної системи відносин.

Наталія СОЛДАТЕНКО, керівник МО вчителів фізико-математичного циклу та інформатики