Співпраця з благодійним фондом "Рокада"

Дата: 15.02.2023 14:25

15 лютого  2023 року  відбулася зустріч сільського голови Самарівської сільської ради з представниками благодійного фонду "Рокада".  Під час зустрічі обговорена можливість надання благодійної допомоги у вигляді речей першої необхідності для внутрішньо переміщених осіб, підтримки приймаючих громад та переселенців у місцях компактного розміщення та індивідуальних житлових будинках, надання психологічної підтримки біженцям, ВПО та постраждалим від воєнних дій.
Цього  ж дня командою БФ  "Рокада" було надано благодійну допомогу  у вигляді речей першої потреби  для облаштування "Пунку незламності"  Самарівської сільської ради.

#допомога