Онлайн - засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів

Дата: 30.03.2023 07:54

«Немає людей більш допитливих, невгамовних, більш одержимих думками про творчість, як вчителі» - під таким девізом пройшло онлайн-засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів нашої громади. «Воркшоп – «Райдуга творчості» вчителів» такою була його тема. Про воркшоп, як інноваційну освітню технологію, у своєму виступі розповіла голова мо Сидорук Л.П.. Воркшоп (робоча майстерня) – це досить нова форма роботи з дорослими, які мають спільний інтерес. Це навчання з мінімальною кількістю теорії і максимальною практики, яке будується тільки на особистому досвіді, знаннях і думках самих членів воркшопу. Учасники воркшопу застосовують особистий досвід, професійні знання та вміння і діляться ними з іншими учасниками заходу. Досягненнями у своїх робочих майстернях поділилися Макарук Н.В., Оніщук О.П., Октисюк В.В., Баранчук О.М.. Макарук Наталія Василівна - досвідом проходження сертифікації вчителів початкових класів. Оніщук Ольга Петрівна розповіла про участь у професійному конкурсі «Учитель року». Цікавою і змістовною була презентація досвіду роботи Октисюк Валентини Василівни на тему «Вироблення в учнів дослідницького інтересу на уроках як дієвий спосіб забезпечення творчого розвитку особистості». Досвідом «Формування життєвих компетентностей учнів на основі забезпечення життєтворчості особистості» та залучення учнів до Всеукраїнського марафону з української мови поділилася молода колега Баранчук Оксана Миколаївна.

В роботі методичного засідання взяла участь заступник голови ТГ Хомук Г.І. Вона дала оцінку роботи засідання, виступила з інформаційним повідомленням.

Голова МО вчителів початкових класів Любов СидорукФото без описуФото без описуФото без опису