Онлайн - семінар з питань виховної роботи

Дата: 24.04.2023 07:04

19 квітня 2023 року відбувся в онлайн режимі семінар-практикум з питань виховної роботи «Родинне виховання як основа формування національної гідності дитини»

З вітальним словом до учасників методоб’єднання звернулася Хомук Галина Іванівна, заступник голови Самарівської ТГ.

Данилюк Світлана Василівна, педагог-організатор ОЗЗСО «Самарівський ліцей ім.Петра Штика», продемонструвала пасхальне відеопривітання учнів та виставку дитячих робіт до Великодня.

Шинкарук Лілія Вікторівна, заступник директора з виховної роботи Самари-Оріхівського ліцею, розкрила основні відомості про педагогіку партнерства як ключового компоненту формування життєвої компетентності особистості.

Мельник Леонід Пилипович, заступник директора з виховної роботи Залухівського ліцею, виступив на тему «Шляхи ефективної взаємодії класного керівника з батьками».

Приймачук Наталія Леонідівна, заступник директора з виховної роботи Межиситського ліцею, презентувала роботи батьків та дітей «Від роду до роду».

Ковальчук Ольга Миколаївна, голова МО, організувала роботу в групах , де всі учасники обговорили три основні шляхи виховання, сучасні форми й методи взаємодії з батьками.

Соціальний педагог ОЗЗСО «Самарівський ліцей ім.Петра Штика», Назарчук Ірина Миколаївна, провела інтерактивну вправу «Незакінчене речення», де всі ознайомилися з кодексом родинного середовища дитини автора Дороті Нольте.

Підсумувала семінар Хомук Галина.

Голова МО з питань виховної роботи Ольга Ковальчук