Вітаємо переможців XХVIІІ обласної виставки «Творчі сходинки педагогів Волині».

Дата: 10.05.2023 10:00

З метою активізації творчої діяльності педагогічних працівників, популяризації їх здобутків протягом квітня -травня 2023 року на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти проведено XХVIІІ обласну виставку дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині». Від Самарівської територіальної громади на виставку було представлено 6 робіт, з яких 4 визнано переможцями.

Дипломом ІІ ступеня нагороджена Миронюк Валентина Миколаївна, педагог-організатор Язавненської гімназії Самарівської сільської ради Ковельського району Волинської області за методичну розробку “ Інтерактивна гра – цеглинка у національно-патріотичному вихованні учнів”.

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені:

- Октисюк Тетяна Іванівна, вчитель української мови та літератури Самари-Оріхівського ліцею Самарівської сільської ради Ковельського району Волинської області за методичну розробку “ Уроки літератури Лесиного краю для старшокласників”;

- Хвесик Галина Василівна, вчитель української мови та літератури ОЗЗСО «Самарівський ліцей імені Петра Штика Самарівської сільської ради Ковельського району Волинської області» за методичну розробку “Принцип еклектики на уроках української мови та літератури”;

- Левонюк Оксана Василівна, практичний психолог ОЗЗСО «Самарівський ліцей імені Петра Штика Самарівської сільської ради Ковельського району Волинської області» за методичну розробку “Шляхи подолання стресу в учасників освітнього процесу”.

Вітаємо переможців!