Засідання Методичної ради Самарівської територіальної громади

Дата: 12.06.2023 07:51

9 червня відбулося  онлайн-засідання методичної ради Самарівської територіальної громади, де були підведені підсумки роботи в 2022-2023 н.р. Голова методичної ради Приймачук Л.І. проаналізувала діяльність методичних об'єднань, вказала на позитивні сторони, окреслила пріоритетні завдання на 2023-2024н.р., нагадала методики проведення моніторингів якості освіти в навчальних закладах.Поділилися   досвідом по даному питанню заступники директорів з НВР Межиситського та Залухівського ліцею Петручик М.Я. та Герасимук В.В. Голова методичного об'єднання суспільно- природничого циклу, директор гімназії Гусак Г.М. запропонувала алгоритм дій для підвищення ефективності впровадження моніторингових досліджень в освітній процес, заступник директора з НВР ОЗЗСО"Самарівський ліцей ім.Петра Штика" Штик О.В. розповіла про шляхи подолання освітніх втрат у зв'язку з дистанційним(змішаним) навчанням в закладі. Заступник голови Самарівської сільської ради Хомук Г.І. повідомила про зміни до вимог підвищення кваліфікації педагогічних працівників, надала дієві рекомендації щодо організації роботи методичних об'єднань в новому навчальному році.

Кожна якісно зроблена робота- це маленький крок до перемоги!Слава Україні!

Керівник методичної ради Самарівської ТГ Лариса Приймачук