ДЕРЖАВНА НАГОРОДА УКРАЇНИ ВАЛЕНТИНУ МАРЧУКУ (ПОСМЕРТНО)

Дата: 27.08.2023 16:44

Указом Президента України, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Володимира Зеленського від 1 травня 2023 року орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагороджений МАРЧУК  Валентин Петрович (посмертно).

Нагороду отримали батьки загиблого:  мати МАРЧУК Олена Михайлівна  й батько МАРЧУК Петро Маркович.    Нагороду вручив, ставши на знак глибокої шани на одне коліно, начальник Другого відділу Ковельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Шинкарук.

Староста  Залухівського старостинського округу Людмила Кацевич подякувала батькам за сина Валентина, який віддав життя, виконуючи військовий обв'язок по захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

На могилі МАРЧУКА Валентина присутні вшанували пам'ять Героя хвилиною мовчання і покладанням квітів.  ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!! ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!!!