ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ МАРГЕСА З ПОЧАТКОМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата: 01.09.2023 07:13

Дорогі освітяни,  діти, батьки!

Щиро  вітаю Вас із Днем знань, всенародним святом мудрості, доброти, людяності та початком нового 2023-2024 навчального року!

Цей навчальний рік розпочинаємо в умовах воєнного стану і нам усім разом важливо забезпечити продовження здобуття освіти дітьми за місцем їх постійного чи тимчасового перебування,  створити безпечне й комфортне освітнє середовище та забезпечити надання якісних освітніх і психолого-педагогічних послуг.

В Самарівській громаді  сьогодні за парти сяде  801 учень, з них 51 - вперше переступить поріг школи.

Бажаю всім успішного навчального року під мирним небом України, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай цей навчальний рік стане роком великих починань, роком миру, досягненням нових вершин, а здоров'я, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками.

Зі святом  Вас усіх- із Днем знань. З початком нового навчального року!

Голова Самарівської сільської ради Микола Маргес