ЯК НЕ СТАТИ ПОТЕРПІЛИМ ВІД ТОРГОВЦІВ ЛЮДЬМИ?

Дата: 17.10.2023 08:07

📌 Через повномасштабне вторгнення, мільйони українців опинилися за кордоном у пошуку безпеки, серед яких переважно жінки та діти. Такі люди перебувають у зоні особливого інтересу злочинців, які можуть видавати себе за працівників служби допомоги, волонтерів або роботодавців, але насправді можуть бути торговцями людьми.

🔹 Зловмисники користуються вразливістю ситуації, в якій опинилися люди, і використовують силу або обман, щоб експлуатувати їхню працю, змушуючи до надання сексуальних послуг, жебракування та скоєння злочинів.

🔸 Кожен з нас, незалежно від віку та статі, може стати потерпілим від цього жахливого злочину, тож з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, що відзначається щорічно 18 жовтня.

👉 Обережність та уважність – стануть вашими найкращими помічниками в таких випадках, тому підготували для вас основні поради, які допоможуть подбати про свою безпеку та уникнути потрапляння до пасток торгівців людьми.

#протидіяторгівлілюдьми #поради #безпека #руйнуйтеланцюги