Семінар вчителів початкових класів

Дата: 18.12.2023 10:21

«Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків. Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді прийдуть зміни…» під таким девізом пройшло засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів Самарівської ТГ. Воно відбулося 15 грудня, на базі ОЗЗСО «Самарівський ліцей. У формі тренінгового заняття його провела голова МО Сидорук Л.П. В роботі тренінгу взяли участь: заступник Самарівського голови Хомук Г.І., та представники методоб’єднань початкових класів освітніх закладів громади. Тема заняття дуже актуальна сьогодні. Це «Національно-патріотичне виховання молодших школярів і формування в них громадянської позиції». Перед початком роботи тренінгу учасники переглянули виховний захід учнів 4 класу ліцею «Україна починається з тебе». Отримавши позитивний заряд енергії учасники тренінгу взялися до роботи.

Голова МО вчителів початкових класів Любов Сидорук