Онлайн-засідання МО з питань виховної роботи

Дата: 21.12.2023 10:27

20 грудня відбулося методоб'єднання з питань виховної роботи на тему:  "Роль позитивного відношення до здорового способу життя  учнів шляхом впровадження активних форм виховної роботи".
   В обговоренні цього питання  взяли участь: Любежаніна Л.М., заступник директора виховної роботи Межиситського ліцею та Назарчук І.М., соціальний педагог Самарівського ліцею.
 Поділилися досвідом з питань профілактики шкідливих звичок: Тарасюк Т.В., практичний психолог Самари-Оріховського ліцею,  Дубчук І.Є., практичний психолог Залухівського ліцею, Ковальчук І.Ф., соціальний педагог Язавненської гімназії. Левонюк О.В. , практичний психолог Самарівського ліцею, надала поради щодо подолання стресу  в умовах війни. Данилюк С.В., педагог-організатор Самарівського ліцею, разом із органами учнівського самоврядування продемонструвала відеоролик "Все буде добре ". На завершення семінару Ковальчук О.М. розповіла про участь у проєкті "Небесний легіон Волині" та підвела підсумки семінару.

Голова МО з питань виховної роботи Ольга Ковальчук