Онлайн - семінар вчителів спортивно-естетичного та технологічного циклів

Дата: 01.01.2024 14:47

Цікаво і насичено пройшло чергове засідання МО вчителів спортивно-естетичного та технологічного циклів Самарівської сільської ради, яке відбулось 28.12.23р., присвячене темі «Впровадження арт-терапевтичних технологій в освітній процес». Питання, обговорені в онлайн-форматі, стосуються важливого і актуального аспекту – психологічної підтримки учасників освітнього процесу. Колеги мали змогу ознайомитись із теоретичними засадами та основними практичними елементами арт-терапевтичних методик, що рекомендовані до застосування на уроках даного методоб’єднання та у роботі з дітьми з ООП. Пізнавальним матеріалом за темою конференції поділились Штик Н.М., вчитель образотворчого мистецтва Язавненської гімназії, Назарчук І.М., соціальний педагог  0ЗЗС0 «Самарівський ліцей ім. Петра Штика» та голова  МО Зданевич В.С. А участь у практичному тренінгу додала усім творчого натхнення та хорошого настрою. Заступник голови Самарівської сільської ради Хомук Г.І. підвела підсумок заходу і подякувала освітянам за гарну співпрацю.

Валентина Зданевич, голова МО