ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ МАРГЕСА ІЗ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дата: 31.05.2024 07:24

Шановні випускники, школярі, вчителі, батьки!

Щиросердечно вітаємо всіх вас з Святом останнього дзвоника та із закінченням  2023-2024 навчального року!

Ось і закінчився ще один воєнний навчальний рік  і, на жаль, сьогоднішнє свято має гіркий присмак. Ви змогли вистояти і протистояти викликам воєнного часу. Війна не може зламати вашу віру, ваші прагнення, ваші майбутні успіхи!

Я дякую кожному вчителю, який працював в надскладних умовах, під звуки сирен. Ви давали знання. Ви були поруч із своїми учнями, підтримували та надихали їх на успіх.

Я дякую батькам, які допомагали своїм дітям опановувати знання в умовах війни!

841 учень завершив сьогодні навчальний рік в закладах освіти Самарівської громади,  з них 23 перебуваючи за межами України.

77 випускників наших закладів освіти отримають свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Особливі вітання чотирьом золотим медалістам.

78 випускників 9-их класів отримають свідоцтва про здобуття базової середньої освіти. З них 4 учнів отримає такі свідоцтва з відзнакою.

Випускникам бажаю впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети, віри і впевненості у завтрашньому дні, успіхів і здійснення усіх задумів. Нехай з вами завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Примножуйте славу рідної землі, бо народилися ви і зростали у незалежній Україні, яку віками виборювали наші Герої. Будьте гідними їх послідовниками та справжніми громадянами, гордо несіть славу минулих поколінь та творіть нову величну історію нашої держави.

Бажаю всім дітям та дорослим безпечних та мирних канікул, сповнених нових цікавих вражень. Бажаю перемоги та миру!

З повагою   голова  Самарівської територіальної громади Микола Маргес