НАЦІОНАЛЬНА СОЦІАЛЬНА СЕРВІСНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ В АНКЕТУВАННІ

Дата: 03.06.2024 15:11

Національна соціальна сервісна служба запрошує взяти участь у анкетуванні щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення в рамках виконання Плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

За результатами проведеного опитування буде здійснено моніторинг рівня доступності інформації та публічних послуг для маломобільних груп населення, зокрема для осіб з інвалідністю.

Форма доступна до 01 липня 2024 р. за посиланням посиланням։ https://nssu.gov.ua/socialni-poslugi/dostupnist-publichnykh-posluh?v=6639d015bf228

За інформацією Національної соціальної сервісної служби України