02 Березня, 2020 р., 08:19
       25 лютого  на базі дитячого садка НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня  - дитячий садок» с. Самари – Оріхові  відбувся семінар педагогічних працівників  закладів дошкільної освіти на  тему «Морально-духовне виховання дошкільників».
27 Лютого, 2020 р., 06:55
   24 лютого 2020р. на базі ОЗЗСО «Самарівський ліцей ім. Петра Штика» відбувся семінар вчителів початкових класів Самарівської ОТГ. В роботі семінару взяла участь заступник голови ОТГ з гуманітарних питань Хомук Г.І. Семінар складався із двох блоків. Перший – тренінгове заняття «Педагогіка партнерства як продуктивна форма взаємодії вчителя та учнів». Його провела голова МО Сидорук Л.П. У другому – практичному – вчителі початкових класів мали змогу познайомитися, опрацювати, спробувати інтерактивні форми організації навчальної діяльності молодших школярів на уроках математики. Технологією «сторітелінг» зацікавила колег Лях І.В.. Про технологію «кольорові капелюхи» розповіла Макарук Н.В., яка провела практичне заняття з використанням цієї технології. З «кейс-технологією» присутніх познайомила Оніщук Н.М. Першими спробами використання «перевернутого навчання» поділилася Кацевич Г.В.. Про технологію «боншо» розповіла Тарасюк Л.Л, а  про технологію «квестів» - Гурич Н.М.
21 Лютого, 2020 р., 15:51
      З метою опанування багатством української мови та літератури, популяризації творчої спадщини великого Кобзаря, виявлення, підтримки обдарованих дітей, патріотичного виховання учнівської молоді 21 лютого  в Самарівській  громаді  пройшов конкурс юних читців  поезії  Тараса Григоровича Шевченка, в якому взяли участь представники усіх навчальних закладів.
14 Лютого, 2020 р., 12:15
11 Лютого, 2020 р., 09:44
       У понеділок, 10 лютого, відбулась нарада з керіниками закладів освіти Самарівської ОТГ, в роботі якої взяли участь сільський голова Микола Маргес, його заступники, головний бухгалтер Олена Корнелюк та провідний спеціаліст Ніна Літвін. На нараді обговорили питання проведення капітальних ремонтів у закладах освіти в 2020 році, визначилися з напрямками зміцнення матеріаль- технічної бази по кожній школі. Всі пропозиції будуть подані на обговорення  засідання сесії Самарівської сільської ради.
07 Лютого, 2020 р., 07:30
    6 лютого було проведено виробничу нараду з  працівниками культури. Заступник сільського голови з гуманітарних питань Галина Хомук проаналізувала результати звітів клубних установ та сільських бібліотек за 2019 рік. Також було обговорено план роботи на 2020 рік і акцентувалась увага на підготовці  й проведені творчих звітів аматорських колективів і окремих виконавців  у травні місяці.
07 Лютого, 2020 р., 07:14
5 лютого  відбулась нарада   заступників  директора з навчально -виховної роботи, на якій обговорили питання:
28 Січня, 2020 р., 10:42
    26  січня  відбувся фінал  відкритого Чемпіонату Ратнівського району з міні-футболу (чоловіки)   у 2020 році, в  якому за першість змагалися команди Старовижівського району, Самарівської  об’єднаної територіальної громади, села Гірники та смт. Ратне.
29 Грудня, 2019 р., 17:39
                                     Шановні жителі Самарівської громади!