27 Грудня, 2019 р., 13:14
Серед закладів освіти Самарівської  об’єднаної територіальної громади  27 грудня  був проведений конкурс  сучасної української пісні   «Срібні дзвіночки».  Учасники конкурсу  продемонстрували  майстерне володіння навичками вокального мистецтва й високу сценічну культуру.
27 Грудня, 2019 р., 07:57
       20 грудня на базі сільського клубу села Язавні пройшла семінар-нарада працівників культури.  З роботою клубного закладу познайомила завклуб Баранчук Олена Василівна. Вона також розповіла про процес становлення творчого народного фольклорного колетиву "Джерело", продемонструвавши слайд -шоу та відеозаписи.  Бібліотекарі познайомились з роботою сільської бібліотеки села Язавні, яку презентувала бібліотекар Баранчук Юлія Сергіївна.
16 Грудня, 2019 р., 07:09
    “Якщо ти хочеш змін у майбутньому - стань цією зміною сьогодні” - під таким девізом відбувся семінар вчителів початкових класів Самарівської ОТГ у ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Межисить. Розпочався він із гостинної зустрічі колег - початківців господарями навчального закладу. Відкрила семінар заступник голови ОТГ з гуманітарних питань Хомук Галина Іванівна, яка оголосила тему над якою працюватимуть учасники семінару: “Педагогіка партнерства як ключовий компонент Нової української школи. Математична освітня галузь”. З історією школи познайомила директорка Вакуліч Лариса Галактіонівна.
06 Грудня, 2019 р., 07:33
      Шановні жителі Самарівської громади, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!
28 Листопада, 2019 р., 09:09
    27 листопада на базі навчально –виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня—дитячий садок» с. Залухів пройшов семінар вчителів фізико – математичного циклу на тему «Роль предметів точного циклу у забезпеченні розвитку ключових компетентностей особистості школяра».      Лукашик Сергій Володимирович, директор НВК с. Залухів, презентував гостям свій заклад освіти.
22 Листопада, 2019 р., 08:27
                                                                             «Витоки здібностей і обдарувань
12 Листопада, 2019 р., 07:29
ДЛЯ ТИХ, ХТО ЦІКАВИТЬСЯ НОВАЦІЯМИ ЗНО!
11 Листопада, 2019 р., 11:33
       10 листопада  відзначають день святої Параскеви, християнської великомучениці, що жила в 3 столітті в Малій Азії.  Жителі села Самари  в цей день відзначають престольне  свято, так як храм, зведений у 1830 році, освячений на честь святої великомучениці Параскеви П’ятниці. На святкове богослужіння  прибуло багато місцевих жителів і навколишніх сіл, гостей.  Після завершення святкового богослужіння відбувся хресний хід і молебень.