Новини
20 Травня, 2024 р., 07:59
Алгоритм дій для формування Запиту щодо стану розрахунків
16 Травня, 2024 р., 16:02
Прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 09 квітня 2024 р. № 385 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств «Міжнародний дитячий центр «Артек», «Український дитячий центр «Молода гвардія» і в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей, за принципом «гроші ходять за дитиною» (далі - Постанова).
14 Травня, 2024 р., 13:58
https://rada.info/upload/users_files/04334655/65a1331ebdf914cc26050d0d9e86de38.docx
08 Травня, 2024 р., 07:02
Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
Ми приєдналися до європейської традиції відзначення цієї дати. Для Європи 8 травня – точка відліку закінчення війни, перемога над страшним злом нацизму, нагадування про катастрофу війни, а не про тріумф одних народів над іншими, переможців над переможеними. Пам’ять про війну має вести не до культу перемоги, а розвивати вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами, а також виховувати сміливість та принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю.
8 травня, в День пам’яті та перемоги, Україна вшановуватиме кожного, хто боровся з нацизмом. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять мирні цивільні люди, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, діти війни, примусові робітники. Адже війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.
Друга світова охопила значну частину планети. Участь у ній взяла 61 держава. Воєнні дії велися на території близько 40 країн – у Європі, північній Африці, Азії, Тихоокеанському регіоні. За різними оцінками, в тій війні загинуло від 50 до 85 мільйонів людей.
Українці на боці антигітлерівської коаліції зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Мільйони українців чинили спротив зі зброєю в руках у різних регулярних арміях світу,
сотні тисяч боролися в підпільних і повстанських структурах. Майже всі українські підприємства були переорієнтовані на потреби оборони. Водночас українська земля була одним із основних театрів воєнних дій, місцем масштабних битв і найзапеклішого спротиву.
Обидва тоталітарні режими під час окупації території України здійснювали численні злочини проти цивільного населення – Голокост, масові вбивства та депортації народів. Втрати українців у Другій світовій – близько 8
мільйонів осіб (із них п’ять мільйонів – цивільних та три мільйони військових).
На початку війни український народ, не маючи незалежної держави, був розділений між кількома країнами. Нацисти і комуністи, що однаково не рахувалися з ціною людського життя, у власних цілях та геополітичних іграх
використовували невирішене «українське питання» та прагнення українців до незалежності й суверенітету. Наші землі вони розглядали виключно як ресурс.
03 Травня, 2024 р., 10:18
Шановні жителі Самарівської громади!
Від щирого серця вітаю вас із Днем Світлого Христового Воскресіння!
Це величне й шановане свято приходить разом з весною і наповнює людські серця добром та любов’ю. Маю надію, що жертовність найкращих синів і дочок України у боротьбі з ворогом – є символом відродження всього світу, перемоги добра над злом та перемоги всіх найсвітліших сподівань, прагнень, віри і любові! Як Христос переміг смерть, так і Україна, прийнявши чашу страждань, переможе.
Багато наших односельчан зустрічають свято на передовій. Завдяки їхній самовідданості, ми у тиші зустрічаємо Великодні дні. У глибокій скорботі схиляю голову перед світлою пам'яттю загиблих.
Бажаю вам, дорогі жителі громади, душевної чистоти і гармонії, миру та спокою у кожній родині. Нехай свято наповнить ваші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям, злагодою і довгоочікуваним миром.
З повагою – Микола МАРГЕС, Самарівський сільський голова
29 Квітня, 2024 р., 08:34
18 квітня 2024 року відбувся онлайн-семінар вчителів фізико-математичного циклу та інформатики «Навчання, контроль і оцінювання в освітньому процесі».
29 Квітня, 2024 р., 08:31
Добірка корисних посилань!
24 Квітня, 2024 р., 15:22
Фінансова підтримка роботодавців.
24 Квітня, 2024 р., 08:42
Правила пожежної безпеки у культових спорудах під час Великодніх свят!