04 Квітня, 2023 р., 09:49
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 6 класуhttps://rada.info/upload/users_files/04334655/fec372062945af015f85740c9bbed914.pdf
04 Квітня, 2023 р., 09:45
    27 березня 2023 року відбулося засідання методичного об'єднання вчителів предметів суспільно - природничого циклу Самарівської сільської ради за темою "Діяльнісний підхід ". На ньому поділилися досвідом використання методів і прийомів діяльнісного навчання вчитель географії Язавненської гімназії Гусак Галина Миколаївна, вчитель історії Медиситського ліцею Приймачук Поліна Олексіївна, вчитель історії Самарівського ліцею Штик Оксана Василівна, вчитель біології Залухівського ліцею Дубчук Інна Євгенівна. Долучилися до обміну досвідом з даного питання вчителі біології Самари -Оріхівського ліцею Приймачук Лариса Іванівна та Октисюк Людмила Іванівна. Підвела підсумки семінару заступник голови Самарівської сільської ради Хомук Галина Іванівна. На завершення члени МО узагальнили проаналізоване з допомогою освітньої ігрової платформи Kahoot!
30 Березня, 2023 р., 07:54
«Немає людей більш допитливих, невгамовних, більш одержимих думками про творчість, як вчителі» - під таким девізом пройшло онлайн-засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів нашої громади. «Воркшоп – «Райдуга творчості» вчителів» такою була його тема. Про воркшоп, як інноваційну освітню технологію, у своєму виступі розповіла голова мо Сидорук Л.П.. Воркшоп (робоча майстерня) – це досить нова форма роботи з дорослими, які мають спільний інтерес. Це навчання з мінімальною кількістю теорії і максимальною практики, яке будується тільки на особистому досвіді, знаннях і думках самих членів воркшопу. Учасники воркшопу застосовують особистий досвід, професійні знання та вміння і діляться ними з іншими учасниками заходу. Досягненнями у своїх робочих майстернях поділилися Макарук Н.В., Оніщук О.П., Октисюк В.В., Баранчук О.М.. Макарук Наталія Василівна - досвідом проходження сертифікації вчителів початкових класів. Оніщук Ольга Петрівна розповіла про участь у професійному конкурсі «Учитель року». Цікавою і змістовною була презентація досвіду роботи Октисюк Валентини Василівни на тему «Вироблення в учнів дослідницького інтересу на уроках як дієвий спосіб забезпечення творчого розвитку особистості». Досвідом «Формування життєвих компетентностей учнів на основі забезпечення життєтворчості особистості» та залучення учнів до Всеукраїнського марафону з української мови поділилася молода колега Баранчук Оксана Миколаївна.
22 Березня, 2023 р., 15:13
   Відповідно до плану роботи методичного об’єднання вчителів фізико-математичного циклу та інформатики Самарівської територіальної громади 16 березня 2023 року відбувся семінар-практикум «Інтерактив і креативність в освіті. Виклики сьогодення: сучасний вчитель».
22 Березня, 2023 р., 06:57
    У період воєнного стану управління Державної служби якості освіти у Волинській області продовжує розглядати звернення громадян, батьків, педагогів, консультувати керівників закладів освіти й представників органів управління освітою місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування з питань забезпечення доступної та якісної освіти, спільно долати виклики, перед якими стоїть наша країна в час війни
20 Березня, 2023 р., 12:34
Нещодавно відбувся онлайн-семінар вчителів предметів гуманітарного циклу Самарівської територіальної громади  «Використання інноваційних технологій як шлях до формування ключових і предметних компетентностей учнів в умовах дистанційної та змішаної системи навчання».
03 Березня, 2023 р., 14:08
Потреба закладів освіти Самарівської громади  в підручниках для 1 класу: https://rada.info/upload/users_files/04334655/839a3a734aefde6abdc4de7b19ff320e.pdf