13 Жовтня, 2020 р., 11:44
      14 жовтня  ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці або Святої Покрови, яке для усіх православних є одним з найбільших релігійних свят осені. Жителі села Самари-Оріхові відзначають в цей день  храмове свято.
02 Жовтня, 2020 р., 12:05
      Напередодні  Дня працівника освіти голова Самарівської сільської ради Микола Маргес  привітав  працівників  та ветеранів педагогічної ниви Самарівської громади з святом. З окремими працівниками голова зустрівся індивідуально на території закладів освіти і нагородив їх Грамотами та висловив слова вдячності за роботу. За вагомий внесок  в розвиток освіти громади, сумлінну працю та з нагоди Дня працівника освіти  Грамотами Самарівської сільської ради нагороджені:
02 Жовтня, 2020 р., 07:00
Шановні працівники та ветерани освітянської ниви Самарівської громади!
25 Вересня, 2020 р., 15:38
      З 15 вересня в Україні розпочала діяльність урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в інтернеті.
22 Вересня, 2020 р., 12:04
21 Вересня, 2020 р., 11:37
       17-20 вересня 2020 року в смт. Ворохта  Івано-Франківської області  проходили  Всеукраїнські спортивні змагання серед команд сільських та селищних об’єднаних територіальних громад, на яких Волинську область представляли спортсмени Самарівської об’єднаної територіальної громади. Змагання проходили з таких видів спорту: футзал,  гирьовий спорт, теніс настільний (чоловіки й жінки), шахи (чоловіки), шашки (жінки).