09 Квітня, 2021 р., 17:18
    Сьогодні, 9 квітня,  день народження відзначає довгожитель Самарівської громади, жителька с. Самари Басюк Єфросинія Михайлівна. З 104 -річчям з дня народження іменниницю вітали голова Самарівської сільської ради Микола Володимирович Маргес та голова ради ветеранів с. Самари Шинкарук Тетяна Михайлівна. Для Єфросинії Михайлівни було сказано хороших побажань, а головне - здоров'я.
26 Березня, 2021 р., 08:18
    24 березня 2021 року було вакциновано від COVID-19 20 пацієнтів, які добровільно виявили таке бажання, в Межиситівській АЗПСМ. Вакцинувалися сільський голова, медики, депутати, працівники освіти.
22 Березня, 2021 р., 07:24
   19 березня в онлайн режимі було проведено семінар вчителів предметів фізико - математичного циклу на тему “Використання інноваційних форм і методів на уроках предметів точного циклу для розвитку життєвих компетентностей школяра”.
18 Березня, 2021 р., 09:17
Потреби закладів освіти Самарівської територіальної громади в підручниках для 4 і 8  класів
16 Березня, 2021 р., 07:04
    Немедичне вживання психоактивних речовин, у першу чергу серед молоді, а також поширення наркозлочинності стали глобальними проблемами сьогодення.
12 Березня, 2021 р., 14:55
З 1 березня українці мають можливість записатися до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19. Електронний список очікування формується, щоб краще спланувати та організувати процес вакцинації.
09 Березня, 2021 р., 07:10
    Футбольна команда Самарівської територіальної громади здобула срібло в турнірі з міні - футболу серед ветеранів (чоловіки 35 років і старші) пам’яті голови спортивного товариства «Колос» Сергія Ковача, поступившись  ФК "Камінь-Ветеран".
05 Березня, 2021 р., 15:03
Дорогі, милі та чарівні жінки Самарівської територіальної громади!
05 Березня, 2021 р., 09:24
У лютому місяці в  Самарівській територіальній громаді пройшла виставка дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині», метою якої були активізація творчої діяльності педагогічних працівників, презентації, поширення, впровадження інноваційних досягнень освітян  в контексті Нової української школи.
04 Березня, 2021 р., 07:48
Узагальнена форма замовлення підручників для 4 класу