04 Березня, 2021 р., 07:36
    Відповідно до  розпорядження голови Самарівської сільської ради №10 від 15 лютого 2021 року «Про проведення конкурсу колективів екологічної просвіти (агітбригад) серед закладів освіти Самарівської територіальної громади», з метою активізації екологічного руху, пошуку та розвитку талантів було проведено конкурс колективів екологічної просвіти (агітбригад) серед закладів освіти Самарівської територіальної громади в онлайн форматі.
03 Березня, 2021 р., 11:29
Що отримають пенсіонери у  березні 2021 року
10 Лютого, 2021 р., 10:17
Потреба закладів освіти Самарівської територіальної громади в підручниках для 4 класу
03 Лютого, 2021 р., 10:30
    Протягом січня 2021 року проведено ІІІ (обласний) етап ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, під гаслом «Об’єднайтеся ж, брати мої!». За результатами цього конкурсу учениця 11 класу  НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - дитячий садок" с. Самари -Оріхові   Трофимук Юлія Сергіївна зайняла І місце.
30 Січня, 2021 р., 10:59
      В п'ятницю, 29 січня, відбулась нарада працівників культури Самарівської територіальної громади, в якій взяли участь голова Самарівської сільської ради Микола Маргес, заступник сільського голови Галина Хомук, старости Октисюк Ольга, Кацевич Людмила,  Галина Касянчук, завідуючі клубами та бібліотекарі.
13 Січня, 2021 р., 15:21
Перерахунок пенсії з 1 січня 2021 року згідно Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”
30 Грудня, 2020 р., 11:04
Оголошення про передачу комунального майна в оренду
24 Грудня, 2020 р., 06:47
  Посилання на коротке відео про процедуру реєстрації на участь у пробному тестуванні (  https://youtu.be/y1Rv7OwSHJs ).
20 Грудня, 2020 р., 10:33
   Самарівська територіальна громада долучилася до проекту «Поліцейський офіцер громади», мета  якого  – вийти на «новий рівень комунікації і поліцейського сервісу», оскільки кожна громада отримає свого офіцера поліції, який буде доступний для населення та постійно знаходитиметься поруч з мешканцями територіальної громади.