20 Серпня, 2021 р., 15:37
Електронні сервіси Пенсійного фонду України
18 Серпня, 2021 р., 12:44
        Камінь - Каширське відділення управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування   України у Волинській області інформує
03 Серпня, 2021 р., 09:23
Ковельська районна рада оголошує конкурс на створення офіційної символіки Ковельського району Волинської області.
29 Липня, 2021 р., 12:35
    ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Експлуататори отримують прибуток через контроль та експлуатацію інших людей. Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Щорічно близько 600 – 800 тисяч осіб у світі продають за кордон з метою експлуатації (за оцінками уряду США). Експлуатація може відбуватись як всередині країни так і поза її межами, а вербувальниками найчастіше є знайомі люди – ті, яким довіряють.
28 Липня, 2021 р., 11:40
    28 липня християни відзначають день Володимира – князя і рівноапостольного святого, який хрестив Русь.   Прихожани храму Святого Володимира села Язавні відзначають  й престольне свято.
24 Липня, 2021 р., 13:22
Сьогодні, в день вшанування пам'яті Святої Рівноапостольної княгині Ольги,  жителі села Межисить відзначають  й престольне свято.
30 Червня, 2021 р., 11:32
Комунальний заклад вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради запрошує на навчання випускників/випускниць 11-х класів за спеціальностями 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 017 Фізична культура і спорт, 025 Музичне мистецтво освітній ступінь бакалавр та випускників/випускниць 9-х класів за спеціальностями 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 014.11 Середня освіта (Фізична культура), 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) освітній ступінь фаховий молодший бакалавр.
24 Червня, 2021 р., 11:12
    Завершився конкурс на посаду директора навчально - виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня  - дитячий садок" с. Самари - Оріхові, на участь в якому  було подано документи від одного кандидата - Халамай Євдокії Олексіївни, теперішнього директора цього закладу, трудова угода з яким закінчується 30 червня 2021 року.  В ході конкурсу кандидат на посаду проходила письмове тестування, вирішувала ситуаційне завдання і презентувала перспективний план розвитку закладу освіти.