13 Лютого, 2019 р., 10:39
    На сьогодні в Електронному кабінеті для 44,5 млн. фізичних осіб - платників податків запроваджено он-лайн доступ до відомостей про об’єкти рухомого та нерухомого майна, які є об?єктами оподаткування (транспортні засоби, об?єкти нерухомості тощо), що надходять до ДФС з відповідних реєстрів інших державних органів. Крім того, фізичні особи користуючись сервісами Електронного кабінету мають можливість сплатити податки та збори, перевірити стан розрахунків з бюджетом, подати Декларацію про майновий стан та доходи, скориставшись сервісом «Автозаповнення Декларації на основі даних ДФС». Також фізичні особи мають змогу сформувати та надіслати запити щодо отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків та отримати відповіді на такі запити та іншу необхідну корисну інформацію.
12 Лютого, 2019 р., 09:55
   7 лютого 2019 року  відбулася виробнича нарада для працівників культури Самарівської ОТГ, на якій  було підбито підсумки роботи за 2018 рік та окреслені завдання на 2019. Заступник сільського голови з гуманітарних питань Хомук Г.І. проаналізувала результативність роботи закладів культури у 2018 році  й здачі звітів, наголосила на усуненні окремих недоліків. Учасники наради також обговорили план заходів, які передбачені у 2019 році в громаді.
11 Лютого, 2019 р., 15:05
4419 звернень надійшло у 2018 році на Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» Для зручності громадян та уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану Міністерством юстиції України було запроваджено пілотний проект Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».
06 Лютого, 2019 р., 15:41
        5 лютого заступник голови райдержадміністрації Сергій Матвійчук вручив посвідчення та нагрудні знаки матерям-героїням району.
31 Січня, 2019 р., 11:11
30 січня 2019 року заступник сільського голови з гуманітарних питань Хомук Г.І. провела інструктивно-методичну нараду-семінар для відповідальних за проведення ЗНО в закладах освіти Самарівської ОТГ, на якій обговорили  особливості проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання та реєстрації на участь в основній сесії ЗНО-2019.
31 Січня, 2019 р., 10:22
     Фізичні особи - підприємці, які здійснюють кур’єрську діяльність та надають послуги Інтернет – зв’язку, можуть бути платниками єдиного податку.
30 Січня, 2019 р., 10:04
Лісокористувачі протягом 2018 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 88,3 мільйона гривень ренти за спеціальне використання лісових ресурсів. Це на 43,7 відсотка більше проти 2017 року.
25 Січня, 2019 р., 10:23
24 січня в дитячому садку с. Самари пройшов семінар працівників закладів дошкільної освіти Самарівської ОТГ на тему: «Взаємодія вихователя і логопеда в розвитку мовленнєвих здібностей дітей дошкільного віку».
23 Січня, 2019 р., 16:13
Центри обслуговування платників Волині з тим, щоб задекларувати отримані у 2018 році доходи, відвідали 294 громадянина. Найбільша кількість відвідувачів ЦОП-декларантів –у Луцьку.